Grafika 3D

Potrzebujesz wizualizacji produktowych, architektury lub wnętrz?
Tworzysz grę komputerową i szukasz grafika 3D?
Chętnie Ci pomogę!

Zakres umiejętności

Poznaj moje kompetencje w dziedzinie grafiki 3D

Modelowanie 3D

Przerobiłem dziesiątki kursów w dziedzinie modelowania zarówno „high-poly” jak i „low-poly”, dzięki czemu jestem w stanie przygotować  siatkę modelu 3D idealnie dopasowaną do Twoich potrzeb.

Teksturowanie

Jeśli posiadasz modele 3D, które wymagają jeszcze pokrycia ich teksturami – mogę Ci w tym pomóc. Korzystam z wiodącego oprogramowania w dziedzinie teksturowania więc efekty po nałożeniu tekstur wyglądają świetnie i na klasycznych renderach i podczas prezentacji modelu w czasie rzeczywistym.

Rendering

Posiadając gotowe modele 3D z nałożonymi teksturami można zająć się przygotowaniem ich do końcowego renderingu w wysokiej rozdzielczości. Dzięki temu Twoje produkty i assety 3D będą zaprezentowane w najlepszy możliwy sposób .

Digital Sculpting

Poza klasycznym modelowaniem z użyciem  tzw. “polygon’ów” oferuję również usługi w zakresie cyfrowego rzeźbienia w programie ZBrush.
To metoda zaczerpnięta z klasycznych technik rzeźbienia i modelowania w glinie, dająca jeszcze lepsze rezultaty w przypadku wykonywania modeli o bardziej organicznej charakterystyce.

Fotogrametria

Gdy brakuje czasu na cały proces tworzenia assetów 3D lub gdy rzeczywiste odwzorowanie modelu ma najwyższy priorytet – z pomogą przychodzi fotogrametria. Dokładnie obfotografowany obiekt można przy pomocy odpowiedniego oprogramowania zmienić w gotowy model 3D!

Remeshing i Texture baking

Remeshing to zmiana dokładnej, gęstej siatki modelu 3D na znacznie prostszą wersję tego modelu. Remeshing idzie w parze z tzw. “wypiekaniem tekstur”, które z kolei ma zapewnić jak najwierniejsze odwzorowanie wyglądu pierwotnego modelu pomimo obniżenia gęstości siatki.

Oprogramowanie produkcyjne

Korzystam z wiodących programów do tworzenia grafiki 3D

Kontakt

Potrzebujesz grafika z umiejętnościami w zakresie CG 3D? Zachęcam do kontaktu