Portfolio fotograficzne

Fotografia Architektury

Profesjonalne zdjęcia budynków i wnętrz

Z fotografii tego typu najczęściej korzystają architekci, dekoratorzy i przedsiębiorcy, którzy chcieliby pochwalić się zachwycającymi wnętrzami i dopracowanymi elewacjami siedziby swojej Firmy. Z fotografii architektury/wnętrz warto również skorzystać podczas przygotowywania oferty sprzedaży/wynajmu budynku czy lokalu.

Fotografia Portretowa

Wyjątkowe zdjęcia na wyciągnięcie ręki

Fotografia portretowa otacza nas praktycznie na każdym kroku – w mediach społecznościowych, w gazetach czy na billboardach.
Ty również możesz zadbać o swój wizerunek na profesjonalnym poziomie. Chętnie przygotuję dla Ciebie portrety z przeznaczeniem zarówno osobistym (np. na portale społecznościowe czy jako prezent dla Twoich bliskich) jak i zawodowym czy nawet reklamowym.

Fotografia Produktowa

Razem zadbajmy o Twoich Klientów

Zdjęcia produktów mają ogromny wpływ na decyzje Klientów podczas zakupów w Internecie. To właśnie one rozwiewają wrażenie “kupowania kota w worku” i pozwalają lepiej zapoznać się z produktem.
Pozwalając mi zająć się zdjęciami Twoich produktów zapewniasz swoim Klientom najlepsze wrażenia wizualne w tym zakresie.

Pozostałe Dziedziny fotografii

Poza powyższymi dziedzinami fotografii wykonuję również inne projekty

Mogą to być zarówno fotografie reportażowe, sesje buduarowe, polaroidy dla początkujących modelek/modeli, czy zdjęcia przygotowane z myślą o konkretnym przeznaczeniu – czy to osobistym czy komercyjnym.