Strony WWW

Projektuję i przygotowuję strony WWW w oparciu o nowoczesny design, estetykę,
responsywny układ i z uwzględnieniem zagadnień UX.

Nowoczesne strony internetowe

Zobacz czym charakteryzują się stworzone przeze mnie strony internetowe

Nowoczesny design

Projektuję strony internetowe w oparciu o aktualne standardy panujące w branży. Trendy obowiązujące w tym obszarze bardzo mocno wpływają na postrzeganie strony przez Odwiedzających i Klientów. Dlatego dokładam wszelkich starań aby strona już na pierwszy rzut oka prezentowała profesjonalizm, estetykę i nowoczesność.

Responsywny układ

W dzisiejszych czasach responsywność stron WWW jest koniecznością. W istotny sposób wpływa nawet na SEO, a więc to jak wysoko w wynikach wyszukiwania strona się pojawi. Metodologia dopasowania strony dla użytkowników urządzeń mobilnych jest przeze mnie wdrażana w każdym projekcie.

Optymalizacja zawartości

Tworząc stronę internetową trzeba pamiętać o odpowiednim przygotowaniu jej zawartości. Wrzucając na stronę np. zbyt duże obrazy – czas wczytywania zasobów może wydłużyć się kilkakrotnie. Ma to szczególne znaczenie dla odwiedzających stronę na urządzeniach mobilnych.

Wizualizacje lub projekt z wykonaniem

Mogę przygotować zarówno samą wizualizację strony jak również wykonać ją później zgodnie z tym projektem. Sama wizualizacja obejmuje projekt graficzny przygotowany w programie Photoshop w taki sposób, że może być przekazany dowolnej innej osobie odpowiedzialnej za stworzenie strony zgodnie z opracowaną wizualizacją.

Uwzględnianie koncepcji Klienta

Podczas projektowania strony internetowej bardzo istotne jest dla mnie zdanie Klienta. To Klient wie czego potrzebuje i tylko On wie jakich informacji na stronie będą szukać Jego odbiorcy. Dlatego na każdym etapie pracy współpracuję z moimi Klientami w taki sposób aby efekt końcowy był zarówno profesjonalny, estetyczny i jednocześnie dopasowany do indywidualnych oczekiwań.

CMS WordPress

Przygotowane przeze mnie strony oparte są o jeden z najpopularniejszych systemów CMS – WordPress. Dzięki temu wprowadzanie nowych treści i modyfikacja już istniejących pozostaje prosta i intuicyjna. Edycja treści w zakresie redakcyjnym nie wymaga dodatkowego wsparcia ze strony projektanta strony.

Audyt wizualny i doradztwo

Nie masz pewności czy Twoja strona wygląda możliwie najlepiej jak tylko może? Pomogę Ci.

Analiza warstwy wizualnej

Jeśli od jakiegoś czasu posiadasz już stronę internetową – warto przyjrzeć się w jakim stopniu jest ona zgodna z panującymi trendami i zasadami. Być może została stworzona jeszcze według starych wytycznych. Może nie ma zaimplementowanego systemu CMS lub po prostu dobrana kolorystyka nie prezentuje się tak atrakcyjnie jak mogłaby wyglądać po drobnych korektach. Chętnie przeprowadzę dla Ciebie taką analizę i zaproponuję odpowiednie zmiany.

Sugestie zmian

Po analizie wizualnej zastanowię się nad tym co można zrobić aby w określonych przez Ciebie warunkach uzyskać najlepszy możliwy efekt. Czasami wystarczą tylko kosmetyczne zmiany w grafikach. Czasem zmiana kodu lub modyfikacja odstępów, wielkości i zależności pomiędzy elementami. “Przestrzeń negatywna”, pomimo swojej pesymistycznej nazwy – odgrywa znaczącą rolę w projektach wizualnych i potrafi zupełnie zmienić sposób odbioru tego samego elementu.

Symulacje sugerowanych modyfikacji

Aby łatwiej było Ci zdecydować czy sugerowane zmiany rzeczywiście Ci się spodobają i spełnią swoje zadanie – przygotowuję wizualizacje/symulacje zaproponowanych przeze mnie zmian. Dzięki temu możesz w prosty sposób porównać efekt “przed i po” i dopiero po zapoznaniu się ze wszystkimi modyfikacjami zdecydować, które z nich najbardziej Ci się podobają i które chcesz wprowadzić w życie.

Kontakt

Masz pytania? Potrzebujesz strony internetowej? Chcesz dowiedzieć się czy Twoją stronę można wizualnie uatrakcyjnić?
Skontaktuj się ze mną.