Kilka słów o mnie

Strona głównaKontakt

Michał Mularczyk

Fotograf | Grafik | 3D Artist

Marketing, psychologia i socjologia

Te trzy obszary naukowe stanowią podstawę mojej edukacji akademickiej. Dzięki nim moje podejście do fotografii i grafiki różni się od podejścia fotografów i grafików artystów tym, że nie interpretuję rzeczywistości przez pryzmat artystyczny, tylko marketingowy.

Fotografią i grafiką zajmuję się już ponad 8 lat. Przygodę z aparatem rozpocząłem dopiero po wcześniejszym nabyciu praktycznych umiejętności graficznych i retuszerskich. Na co dzień pracuję z aparatem przygotowując zdjęcia produktowe dla międzynarodowej korporacji.

Wykonywane przeze mnie zdjęcia charakteryzują się typowym dla zdjęć marketingowych wysokim kontrastem, przejrzystością i wysokim poziomem estetyki. Można więc pokusić się o stwierdzenie, że są to – dosłownie – zdjęcia marketingowe. Używane przeze mnie określenie „Fotografia marketingowa” ma podkreślić dostosowanie efektów mojej pracy do odbiorcy – czyli do Twoich indywidualnych oczekiwań.

Znajomość oprogramowania

Szybko i skutecznie przyswajam wiedzę o nowym oprogramowaniu, dlatego mogę pochwalić się kompetencjami w zakresie obsługi następujących programów:

Adobe Photoshop

Blender 3D

Adobe Lightroom

ZBrush

Substance Painter

Agisoft Metashape

Marmoset Toolbag

Substance Designer

Marvelous Designer

Adobe Premiere Pro

Adobe After Effects

Adobe Illustrator

Unity Game Engine

Unity C# Scripting

Adobe Dreamweaver

Adobe Audition