Michał Mularczyk

Kilka słów o mnie.

Fotograf | Grafik | 3D Artist | Web Designer

Michał Mularczyk

Prowadzę działalność gospodarczą pod nazwą Unique Vision.

Marketing, psychologia i socjologia

Te trzy obszary naukowe stanowią podstawę mojej edukacji akademickiej. Dzięki nim moje podejście do fotografii i grafiki różni się od podejścia fotografów i grafików artystów tym, że nie interpretuję rzeczywistości przez pryzmat artystyczny, tylko marketingowy.

Fotografią i grafiką zajmuję się już ponad 10 lat. Przygodę z aparatem rozpocząłem dopiero po wcześniejszym nabyciu praktycznych umiejętności graficznych i retuszerskich. Na co dzień pracuję z aparatem przygotowując zdjęcia produktowe dla międzynarodowej korporacji.

Wykonywane przeze mnie zdjęcia charakteryzują się typowym dla zdjęć marketingowych wysokim kontrastem, przejrzystością i wysokim poziomem estetyki. Można więc pokusić się o stwierdzenie, że są to – dosłownie – zdjęcia marketingowe. Używane przeze mnie określenie „Fotografia marketingowa” ma podkreślić dostosowanie efektów mojej pracy do odbiorcy – czyli do Twoich indywidualnych oczekiwań.

Nie przestaję się rozwijać – mam już za sobą dziesiątki kursów zarówno z dziedziny fotograficznej jak i grafik 3D, a liczba ta wciąż rośnie.

Obsługa oprogramowania

Znajomość oprogramowania

Mogę pochwalić się biegłością w zakresie obsługi m.in. następujących programów:

Adobe Photoshop

Blender 3D

Adobe Painter 3D

Agisoft Metashape

Adobe Lightroom

ZBrush

Adobe Designer 3D

Marmoset Toolbag

Adobe Premiere Pro

Adobe After Effects

Adobe Illustrator

Unity Game Engine